Reklamní sdělení
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!
Oblíbená kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁRKY pro tebe ! TEĎ 820 Kč do kapsy ! !
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czKšíry pro papoušky,hračky pro papoušky,popruhy pro papoušky jmk, vodítka,kšíry pro papoušky jmk

Ing. Ivana Bambásková - úvěrový a pojistný specialista

Bambaskova02

Vystudovala Gymnázium ve Strakonicích a Provozně ekonomickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Praze – Suchdole. Od roku 1992 podniká v obchodní činnosti a od roku 1996 jako zprostředkovatel spoření, úvěrů, hypoték a pojištění.

Je vdaná, má dvě děti: dospělou dceru (absolventka VŠE v Praze) a syna v 9. třídě ZŠ Dukelská.  S rodinou ráda ve volném čase sportuje a cestuje. Mezi její dlouhodobé koníčky patří tanec (country, historické tance a clogging – americký step), který také učí  v dětské části taneční skupiny ROZÁLIE Strakonice. Klid a odpočinek  zároveň – to je pro ni četba dobré knihy.

 

„Chtěla bych, aby děti ve Strakonicích měly možnost kvalitního vzdělávání v dobře vybavených školách s dobrým ( nejen) sportovním zázemím. Zaměřit bych se chtěla také na podporu kulturních a sportovních aktivit dětí, mládeže i dospělých,“ říká Ivana Bambásková.