Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Metal ART Jackob Sochyzkovu.cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek

Jaroslav Landsinger (66 let), zvukový a filmový technik

 

V letech 1967 – 1987  byl zaměstnán v n. p. Fezko Strakonice, nejprve jako provozní elektromechanik, později pracoval na rekonstrukci Sokolovny, která tehdy sloužila jako Společenský dům TJ Fezko. Tam působil jako hlavní technik jevištního vybavení (zvuková a světelná technika).

Landsinger04

 V roce 1987 přešel pod Městské kulturní  středisko Strakonice na pozici zvukaře a osvětlovače. Od roku 1992 byl vedoucím promítačem strakonických kin. Ve Strakonické televizi pracoval jako technik a kameraman      od roku 2002 do dubna 2015.

"Jako OSVČ se v důchodu věnuji ozvučování a nahrávání různých vystoupení pěveckých sborů, folklorních a folkových souborů a jednotlivců. Jako filmový a zvukový technik pracuji na rekonstrukci filmových a zvukových historických záznamů pro Muzeum středního Pootaví," říká J. Landsinger.