Reklamní sdělení
#WestBohemia1945https://www.indianhead.czWeb sběratele US militarií a předmětů 2. pěší divize, US Army v Čechách, pomoci UNRRA a suvenýrů
Prizezinylka.czhttps://www.prizezinylka.czProdej přízí k ruční výrobě hraček a oděvů
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Mgr. Jaroslava Cháberová - pedagog

 Je vdaná, má dvě děti a tři vnoučata. Narodila se ve Strakonicích. Po vysokoškolských studiích začala od roku 1977 pracovat jako učitelka - nejdříve na ZŠ Dukelská a později na ZŠ Povážská (od roku 2000 až do svého odchodu do důchodu v roce 2016 jako její ředitelka). „Mým hlavním cílem bylo realizovat výstavbu nové školní budovy, což se po mnoha letech nejistot podařilo,“ říká J. Cháberová.

Chaberova04_1

V letech 2006 – 2014 pracovala v zastupitelstvu města, ve druhém volebním období jako radní. Nikdy nebyla členkou žádné politické strany ani hnutí.

Ve volném čase ráda sportuje: v létě plave a jezdí na kole, v zimě běhá na lyžích. Zároveň se věnuje péči o vnoučata.

„Vzhledem k mému povolání jsou mi nejbližší témata týkající se školství, nabídky volnočasových aktivit a jejich využití, tematika sociální. Není mi lhostejné životní prostředí spojené s problematikou čistoty města a řešení dopravní situace s přibývajícím množstvím dopravních prostředků, ani vzhled našich ulic a chodníků,“ uvádí Jaroslava Cháberová.

Ve svém profesním životě se často řídila těmito slovy: „Co tě nezabije, to tě posílí.“ a „Nikdy si nemůžeme být jisti výsledkem svých činů, ale můžeme si být jisti tím, že pokud nic nebudete dělat, ničeho nedosáhnete.“