Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

PhDr. Jitka Stropnická, personalistka

 

Stropnicka05

Absolventka VŠ - obor andragogika. Personalistice a personálnímu řízení se věnuje od roku 2002. Třináct let působila na pozici vedoucí personálního oddělení Městského úřadu Strakonice.

V současné době pracuje jako personalistka ve firmě A. Pöttinger spol. s r.o. Vodňany.  Respekt k práci a ke znalostem druhých, slušný a spravedlivý přístup - to jsou hodnoty, které by podle jejího názoru v práci žádného personalisty neměly chybět.

Je fanynka strakonické skupiny Pauza a členka taneční country skupiny Rozálie Strakonice. Tanec ji baví nejen aktivně provozovat, ale ráda se podílí i na přípravě a organizaci různých tanečně zaměřených akcí.

Jitka Stropnická je 24 let vdaná a pyšná matka dvou v současné době již vysokoškoláků - budoucího architekta a zdravotní sestřičky.