Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Kristýna Tomšovicová - sportovec

 

Tomsovicova01

Narodila se ve Strakonicích. Je vdaná a vychovává tři děti (Lucinku 13 roků, Natálku 4 roky a Radečka 1 rok).  Vystudovala gymnázium ve Strakonicích. Pracovala na České poště jako doručovatelka, poté ve firmě Dura. Momentálně je na mateřské dovolené.

Od 6 let se věnuje basketbalu. V současnosti hraje za strakonický klub v nejvyšší české lize. „Vážím si toho, že i přes veškeré finanční problémy se nám tuto soutěž podařilo udržet,“ říká Kristýna Tomšovicová. „Hlavním důvodem  mého angažmá na kandidátce Jihočechů 2012 je podporovat nejen basketbal, ale veškerý sport ve Strakonicích, neboť v současném volebním období tato činnost ze strany města zanikla.“

Kristýna je přesvědčena, že aktivní sport je důležitý nejen pro děti, ale i pro dospělé stejně jako pro fanoušky.

„Basketbal ke Strakonicím už dlouhodobě patří. Přijde mi proto smutné, pokud někteří hráči odcházejí do jiných měst za lepšími podmínkami.“