Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

 Bc. Marcela Harvánková - referentka

 

Harvankova03Maturovala na obchodní akademii. Posléze pracovala v regionální televizi jako redaktorka, na okresním úřadu jako odborný referent, byla tiskovou mluvčí nemocnice a v letech 2004 – 2017 působila v různých pozicích na ministerstvu vnitra v Praze. Od roku 2018 pracuje v Nemocnici Strakonice jako referentka a současně na Univerzitě Karlově, matematicko-fyzikální katedře jako pracovník vědecko - výzkumných projektů.

Vystudovala vysokou školu – humanitní obor sociální a masová komunikace. Je vdaná, má dvě děti, dospělého syna Jakuba a malou dceru Marušku.

Mezi své zájmy řadí na první místo rodinu, rekreačně sportuje (plavání), ráda čte naučné publikace a vyšívá.

„Ve Strakonicích bych se chtěla zaměřit na problematiku nedostatečného počtu míst pro děti v mateřských školách, absenci jeslí a na nedostatek aktivit pro malé děti. Bylo by dobré, aby se pro město Strakonice stala rodina centrem zájmu,“ vysvětluje Marcela Harvánková. „Zároveň bych se chtěla zaměřit na problematiku parkovacího systému ve městě a řešení nedostatku parkovacích míst na jednotlivých strakonických sídlištích.“