Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Miloš Bečvář (61), OSVČ

Bývalý č05 3eskoslovenský reprezentant v běhu na lyžích a cyklista. V roce 1980 se zúčastnil ZOH v Lake Placid a v roce 1984 ZOH v Sarajevu. Dále se účastnil MS 1982, 1985 a řady závodů Světového poháru, stal se 10 x mistrem republiky v běhu na lyžích a později i na horských kolech v kategorii Master.

Je Strakoňák.  Vyučil se v ČZ. Strakonice a hned v 18 odešel na vojnu do Dukly Liberec, kde závodil až do roku 1989. Později se vrátil do ČZ Strakonice a závodil ještě 5 let v dálkových bězích za Firmu Fischer a později 2 roky za firmu Kneissl. Po ukončení lyžařské kariéry pokračoval v závodění na horských kolech a triatlonu. Někdy kolem r.1995 založil firmu M2 Sport na prodej sportovních potřeb (kola, lyže) a dodnes ji úspěšně provozuje. Na sport nezanevřel a aktivně ho stále provozuje.

"Chtěl bych, aby se mladí aktivně zapojili do sportování a vytvořit jim pro to vhodné podmínky." říká Miloš Bečvář.