Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

ing. Pavel Pavel (61) - technik

Pavel02

Narodil se ve Strakonicích. Jeho mládí formoval zejména skvělý skaut Jiří Malkovský a akademický malíř Jiří Rejžek. Kvůli otcovu odsouzení okupace v srpnu 1968 musel zapomenout na dráhu výtvarníka a směl vystudovat „pouze“ strojařinu. Zájem o malování mu však vydržel a tak vedle kreslení výkresů pro zemědělskou velkovýrobu v Agrostavu Strakonice nastínil i způsob řešení populární záhady, jak domorodci na Velikonočním ostrově mohli dopravovat obří kamenné sochy.

 

„Můj objev zaujal ředitele norského muzea KON TIKI Thora Heyerdahla. Ten mě pozval do své výpravy na daleký ostrov,“ vzpomíná Pavel Pavel. „Následná popularita mi umožnila vybudovat transportní stěhovací firmu a posléze také vstoupit do komunální a později rovněž krajské politiky. Své letité zkušenosti bych rád uplatnil při rozvoji a péči o rodné Strakonice.“