Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Mgr. Radek Sosna (48) - učitel

Sosna01

Ve Strakonicích se narodil a zůstal jim věrný po celý život. Je šťastně ženatý a spolu s manželkou mají dva, již dospělé, syny.

Většinu svého profesního života pracuje ve školství jako učitel, mimo to pracoval u několika farmaceutických firem.

V mládí se závodně věnoval běhu na lyžích a po skončení aktivní závodní kariéry pracuje ve Ski klubu Strakonice jako trenér, kde se věnuje výchově těch nejmladších lyžařských nadějí.

Do roku 2014 aktivně pracoval v kontrolním výboru a ve školské komisi a od roku 2014 je zastupitelem města Strakonice. 

"Vadí mi, když se politika zaměňuje za politikaření. Vadí mi i lhaní a přetvářka a když se místo věcného jednání vyřizují osobní spory. V tomto smyslu vnímám poslední 4 roky jako ztracené. Rád bych se zasloužil o zvýšení fyzické zdatnosti našich dětí a o znovunastartování skutečné a transparentní podpory sportu ve Strakonicích na všech úrovních. Mým cílem je, aby všechny školy zřizované městem Strakonice byly na úrovni 21. století." říká Radek Sosna.