Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Václav Tlapák (66 let) - důchodce

Tlapak

Po maturitě v roce 1972 na SPŠS Strakonice nastoupil jako dělník  - seřizovač do  tehdejšího n. p. Fezko Strakonice. Posléze tamtéž pracoval jako závodní požárník, dále např. jako konstruktér v ČZ Strakonice, zásobovač a meliorační dělník.  Po absolvování pedagogického minima na VŠ v Ústí nad Labem 11 let učil v místní autoškole.

Po roce 1989 začínal na Městském úřadu Strakonice jako pracovník vznikající městské policie a posléze u stejného úřadu jako správce budov. Posledních 15 let pracoval jako úředník na odboru životního prostředí (orgán státní správy myslivosti a rybářství). V roce 2015 odešel do důchodu.

Václav Tlapák je ženatý, má dvě dospělé děti - syna a dceru. 

 „V mládí jsem hodně sportoval, dnes se občas věnuji vnučce, provozuji myslivost a rybařím. Na první místo řadím svou rodinu,“ říká V. Tlapák. „Při  práci pro město bych se zaměřil na problematiku životního prostředí, čistotu vod a ochranu zvířat a zvěře.“